Oferta multiagenta ubezpieczeniowego

Nie łatwo znaleźć miejsce, gdzie czekać będą na Państwa oferty ponad 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Zapraszam więc do mojej agencji ubezpieczeniowej. Tutaj będę w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie ubezpieczeniowe, dokładnie dopasowane do Waszych oczekiwań i możliwości finansowych. Spośród wielu ofert wybiorę najlepszy wariant, który najpewniej zabezpieczy Państwa przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń, da poczucie bezpieczeństwa i pewność odszkodowania, w przypadku zaistnienie szkody.

Jaki rodzaj ubezpieczenia mogę zaproponować?

Oferuję wiele wariantów ubezpieczeń majątkowych, a w szczególności ubezpieczeń mieszkań, ubezpieczeń domów, budynków oraz dobytku w nich się znajdującego. Umowy te umożliwiają ubezpieczenie przed pożarami, zalaniami, uderzeniami pioruna oraz innymi zdarzeniami losowymi, a także przed zniszczeniami i stratami spowodowanymi włamaniami i kradzieżami. Proponuję zmotoryzowanym duży wybór ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NNW, Assistance oraz ubezpieczenia krótkoterminowe.

W ofercie ubezpieczeń na życie znajdziecie w mojej agencji wiele możliwości zawarcie atrakcyjnych umów, dzięki którym możesz zabezpieczyć przyszłość Swoją i najbliższych. Ubezpieczenia zdrowotne zapewnią łatwy dostęp do lekarzy i innych usług medycznych. Oferuję ubezpieczenia grupowe skierowane do pracodawców, a przeznaczone dla pracowników oraz ubezpieczenia dla firm przed zdarzeniami losowymi, takimi jak pożary i zalania. Właścicielom gospodarstw rolniczych proponuję ubezpieczenia rolne i ubezpieczenia uprawa. Ważnym ubezpieczeniem, coraz chętniej wykupywanym są ubezpieczenia turystyczne. Pozwalają na bezstresowe spędzanie wakacji, a w razie wypadku lub choroby pokrywają koszty leczenia i transportu chorego.

Liczę na to, że moja oferta ubezpieczeniowa spotka się z Państwa przychylnością. Gwarantuję, że znajdę optymalne rozwiązanie dla Waszego ubezpieczenia, a warunki polisy dokładnie dopasuję do mogących wystąpić zagrożeń i ewentualnych strat.

komunikacyjne

OC, AC, NNW, Assistance, krótkoterminowe

majątkowe

domów, mieszkań, budynków, przedmiotów, domów w budowie

życiowe

zadbaj o bezpieczeństwo i przyszłość Twoją i bliskich Ci osób

rolne

OC, uprawy, budynki, ciągniki i maszyny rolnicze

zdrowotne

prywatna opieka zdrowotna

turystyczne

ochrona w czasie podrozy i dłuższych wyjazdow za granicę

dla firm

bezpieczeństwo pracownikow, Klientow i majątku Twojej firmy